Jesteś tutaj: Start / Aktualności

WYNIKI EGZAMINU ÓSMOKLASISTY 2021

Wyniki egzaminu ósmoklasisty 2021:

język polski (średni wynik w %):

kraj – 60%

województwo – 57%

powiat – 60%

gmina Osielsko – 66%

SP NIEMCZ – 72% ( w dziewięciostopniowej skali staninowej – stanin 8 – bardzo wysoki)

matematyka (średni wynik w %):

kraj – 47%

województwo – 43%

powiat – 48%

gmina Osielsko – 60%

SP NIEMCZ – 69% ( w dziewięciostopniowej skali staninowej – stanin 8 – bardzo wysoki)

język angielski (średni wynik w %):

kraj – 66%

województwo – 52%

powiat – 67%

gmina Osielsko – 83%

SP NIEMCZ – 89% ( w dziewięciostopniowej skali staninowej – stanin 9 – najwyższy)

07.2021

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

24 czerwca 2021 r. w trzech odsłonach pożegnaliśmy z łezką w oku 72 naszych tegorocznych absolwentów.
W tym roku tytuł Absolwenta roku otrzymał Patryk Stelmaszek (8b). Jego osiągnięcia zostały dostrzeżone przez Stowarzyszenie BANAN (czyli Bydgoską Akcję Nęcenia Aktywną Nauką). Od stowarzyszenia uczeń otrzymał laptopa.
Wszystkim Absolwentom 2021 Szkoły Podstawowej im. Agaty Mróz w Niemczu życzymy wielu sukcesów oraz spełnienia marzeń!
Bądźcie dzielni, bo odważnym szczęście sprzyja!

RELACJA Z ROZDANIA NAGRÓD WÓJTA GMINY OSIELSKO

NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH

W dniu 24 czerwca 2021 r. uczniowie oraz nauczyciele naszej szkoły otrzymali nagrody Wójta Gminy Osielsko za szczególne osiągnięcia. Uczniowie za tytuł laureata w wojewódzkim konkursie przedmiotowym, nauczyciele zaś za przygotowanie i poprowadzenie ich do tego sukcesu.
Nagrodzono 7 uczniów i uczennic ze Szkoły Podstawowej im. Agaty Mróz w Niemczu:
Natalia Moś - laureat konkursu kuratoryjnego z języka polskiego (opiekun: Anna Nowakowska)
Tomasz Olchowy - laureat konkursu kuratoryjnego z informatyki (opiekun: Bogusława Ziółkowska)
Wiktor Piotrowski - laureat konkursu kuratoryjnego z języka angielskiego (opiekun: Agnieszka Niedziałkowska)
Oskar Barczewski, Clara Heckel oraz Max Kulikowski - laureaci konkursu kuratoryjnego z języka niemieckiego (opiekunowie: Beata Bednarkiewicz i Katarzyna Popiel)
Szczególne wyróżnienie i nagrodę specjalną otrzymał Patryk Stelmaszek za zdobycie czterech tytułów laureata konkursów kuratoryjnych oraz dwóch tytułów finalisty ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych:
- laureat konkursu kuratoryjnego z języka polskiego oraz finalista olimpiady literatury i języka polskiego (opiekun: Anna Nowakowska),
- laureat konkursu kuratoryjnego z fizyki (opiekun: Jakub Błaszak),
- laureat konkursu kuratoryjnego z chemii oraz finalista ogólnopolskiej olimpiady wiedzy chemicznej (opiekun: Marta Stępkowska-Helińska),
- laureat konkursu kuratoryjnego z języka hiszpańskiego.
Jesteśmy tym bardziej dumni z naszych uczniów, iż nasza szkoła w bieżącym roku szkolnym zajęła 5. miejsce w województwie kujawsko-pomorskim pod względem liczby laureatów i finalistów konkursów i olimpiad przedmiotowych oraz pierwsze miejsce w powiecie bydgoskim.
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy, wszak finis coronat opus!

WAKACJE

Przejdź do - CERTYFIKAT SZKOŁY DOBREGO WYCHOWANIA

CERTYFIKAT SZKOŁY DOBREGO WYCHOWANIA

Droga naszej szkoły do otrzymania certyfikatu nie była łatwa, zwłaszcza że większość zadań konkursowych wykonywaliśmy podczas edukacji zdalnej. Jednak dzięki wspólnemu zaangażowaniu osiągnęliśmy założony kilka miesięcy temu cel.

Przypomnijmy, że wśród nagrodzonych działań znalazły się:

- szkolny Tydzień Wychowania, który odbył się w dniach 19-23 kwietnia 2021 r.,

- pogadanki wychowawców z uczniami podczas godzin wychowawczych na temat dobrego wychowania – na wyróżnienie zasługują klasy: 6b, 6d i 8b, które najaktywniej zaangażowały się w to zadanie,

- konkurs z wiedzy o dobrym wychowaniu o tytuł „Mistrza savoir-vivre’u” (laureaci w kategorii klas IV-VI: I miejsce – Jakub Ostrowski 5a, II miejsce – Alicja Buczaj 6d i III miejsce – Nicole Richter 6c ; laureaci w kategorii klas VII-VIII: I miejsce (ex aequo) – Anna Jańczak 8b, Marcelina Kadaj 8b i Patryk Stelmaszek 8b,

- szkolna debata na temat dobrego zachowania, która odbyła się w formie anonimowej ankiety – jej wyniki zostały opracowane przez Samorząd Uczniowski w postaci Szkolnej Karty Zasad Dobrego Zachowania,

- przygotowanie plakatów nt. „Mój wygląd świadczy o mnie” przez uczniów z klas I-III uczęszczających do świetlicy.

Otrzymany przez nas tytuł zobowiązuje, zatem liczymy, że od tej pory część działań na stałe wpisze się do kalendarza wydarzeń w naszej szkole, natomiast na co dzień nie zapomnimy, co to znaczy być dobrze wychowanym.

CERTYFIKAT

Wszystkim, którzy dołożyli swoich starań, aby nasza szkoła otrzymała certyfikat "Szkoły dobrego wychowania", dziękujemy!

Przejdź do - LICZYMY KROKI - ROZDANIE NAGRÓD

LICZYMY KROKI - ROZDANIE NAGRÓD

23 czerwca nagrodziliśmy uczestników akcji Liczymy Kroki. Bardzo dziękujemy i GRATULUJEMY wszystkim, którzy włączyli się w akcję. Zapraszamy do udziału w akcji za rok! Pamiętajcie - każdy krok na miarę zdrowia :)