Jesteś tutaj: Start / Aktualności

NASI SPORTOWCY

Stanisław Łysiak należy do klubu sportowego N-Bike Academy z Niemcza, gdzie od 3 lat trenuje kolarstwo górskie. Od początku swojej przygody z kolarstwem odnosi spore sukcesy jak zwycięstwo w Mistrzostwach Wielkopolski, Pomorza oraz województwa Kujawsko- Pomorskiego. Na Mistrzostwach Polski zajął VI m. Dla Stasia rower to nie tylko sport, ale również sposób na spędzanie wolnego czasu, zwiedzanie terenów gminy oraz wielu wyjazdów na zawody i obozy.

NASZ UCZEŃ STYPENDYSTĄ

Z dumą i radością informujemy, że nasz uczeń, Tomasz Olchowy (8a), został laureatem ogólnopolskiego programu stypendialnego USKI „Zdobywaj wiedzę i świat” na II semestr roku szkolnego 2020/2021.

Wszystkim głosującym na naszych uczniów dziękujemy, a Tomkowi serdecznie gratulujemy sukcesu!

UZALEŻNIENIA CYFROWE DZIECI I MŁODZIEŻY

Pod takim właśnie tytułem, dnia 19 maja o godzinie 18.00 odbędzie się szkolenie dla RODZICÓW oraz NAUCZYCIELI. Spotkanie będzie realizowane w wersji online na platformie ZOOM. Osoby, które zgłoszą chęć udziału w szkoleniu, nie muszą instalować żadnego oprogramowania - logują się za pomocą przesłanego linku. Zapisy chętnych rodziców i nauczycieli prowadzi przez e-dziennik pedagog szkolny - pani Kinga Słomińska. Od niej otrzymacie Państwo link do spotkania. Gorąco zachęcamy do skorzystania z tej oferty - wykład poprowadzi uznany profesjonalista w dziedzinie cyfrowych problemów dzieci i młodzieży.

INNOWACJA WYCHOWAWCZA FITMÓZG

Na przełomie kwietnia i maja został wprowadzony dla uczniów naszej szkoły trening kompetencji przyszłości. Warsztaty pod nazwą "FitMózg" prowadzi w jednej z klas twórczyni bloga i założycielka FitEdukacji - pani Katarzyna Skolimowska. Treści innowacji dotyczą wyczuwania swoich talentów; świadomości budowania swojej marki osobistej; technik szybkiego uczenia się; wiedzy o funkcjonowaniu mózgu człowieka; poznania swoich przekonań; rozróżniania marzeń od zachcianek; planowania swojego celu; strategii organizacji nauki i pracy oraz myślenia krytycznego. Koordynatorką warsztatów i realizatorką zajęć w pozostałych klasach jest pedagog szkolny - pani Kinga Słomińska.

NASI SPORTOWCY

Sebastian Idczak jest uczniem klasy 6b, od pięciu lat gra w piłkę nożną w klubie "Victoria Niemcz Osielsko". Przez dwa lata był kapitanem drużyny. Piłka nożna jest jego pasją, stara się sumiennie uczestniczyć na wszystkich treningach oraz meczach.

Przejdź do - ŚWIĘTO NARODOWE TRZECIEGO MAJA

ŚWIĘTO NARODOWE TRZECIEGO MAJA

Z okazji Święta Narodowego Trzeciego Maja uczniowie naszej szkoły wykonali prezentacje o "Demokratyzacji polskich konstytucji". Najlepszą pracę przygotowała Wiktoria Małkowska (VIII c), którą poniżej zamieszczamy.

TYDZIEŃ DOBREGO WYCHOWANIA - DZIEŃ 4

TYDZIEŃ DOBREGO WYCHOWANIA - DZIEŃ 3